Няма продукти в кошницата.
За Cressi
Egidio и Nanni Cressi, двама братя със страст към морето, основават Cressi през 1946 година. Техният ентусиазъм допринесъл за развитието и превръщането на света на гмуркане в този фантастичен спорт, който ние познаваме днес.
Cressi е семейна компания, която създава продукти за водни спортове за хора, които обичат водата и морето.
Целта на компанията е да създаде най-висококачествените продукти, и върху всеки от тях да се отлее семейното име.
Г-н Cressi е горд с производството на огромна разновидност от продукти в централата на компанията в Генуа, Италия. Това позволява много високо ниво за контрол на качеството, тъй като Г-н Креси е в състояние лично да следи процеса на производство.
Генуа се намира на 30 минути път с кола от красивия морски залив на Портофино, рай за гмуркане от 1940-те години, и това позволява на г-н Креси и екипа на Cressi лесно да тестват във водата всеки продукт, който Cressi прави.
Приоритет на компанията е, че всеки, който използва продукт Cressi, ще се наслади на преживяването от водните спортове.